Kto powinien skorzystać z programu Shoper?

Kto powinien skorzystać z programu Shoper?

Chcesz założyć sklep internetowy, jednak nie wiesz, od czego zacząć sprzedaż online? Na rynku jest dostępnych mnóstwo narzędzi, usprawniających działanie tego typu biznesu. Doskonałym przykładem jest Shoper, który pozwala wygodnie sprzedawać produkty przez internet. Więcej informacji na temat tego rozwiązania prezentujemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

Shoper – czym jest?

Program Shoper reprezentuje narzędzia typu saas, czyli software as a service. W praktyce program ten kompleksowo obsługuje wszystkie potrzeby właściciela prowadzącego sklep online. Bez względu czy chodzi o rozliczenie księgowo-magazynowe, sprzedaż produktów czy pozycjonowanie sklepu w internecie, właściciel może liczyć na pełne wsparcie techniczne. Wszystkie możliwości może wykorzystywać samodzielnie właściciel sklepu internetowego, lecz zdarza się, że pozycjonowanie Shoper jest realizowane przez profesjonalne agencje, które specjalizują się w tym zagadnieniu.

Wszystkie udogodnienia i związane z tym zalety są wynikiem gotowego silnika i prostego interfejsu. Obecnie można z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że Shoper to jeden z najpopularniejszych programów, który jest wykorzystywany przez przedsiębiorców, działających w branży e-commerce. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ program ten pozwala zintegrować procesy płatności z dostawcami i kurierami, korzystać z gotowych integracji czy odpowiednio zabezpieczać sklep – a wszystkie te możliwości są dostępne w ramach stałego rocznego abonamentu.

Shoper – kto powinien skorzystać z tego programu?

Biorąc pod uwagę to, jaki ogrom możliwości daje shoper, program świetnie sprawdzi się w przypadku zarówno początkujących, jak i tych właścicieli, którzy już mają pojęcie, czym jest e-commerce i jak należy prowadzić sklep internetowy. Program ten świetnie sprawdza się w małych i większych firmach, które oferują swoim klientom nawet 50 tysięcy produktów. Jak już wspominaliśmy, Shoper opiera się na gotowym silniku, przez co osoba, która wpadła na pomysł założenia sklepu internetowego, może założyć swój biznes w ciągu kilku tygodni. Oprócz szerokich możliwości logistycznych i handlowych Shoper pozwala wybrać szatę graficzną, tak aby właściciel przyciągnął do sklepu także designem.

Shoper – jakie oferuje funkcje?

Shoper w wyniku wieloletniej działalności na polskim rynku sprawił, że obecnie jest programem dostosowanym do polskiego handlu online. W efekcie właściciel sklepu może korzystać z wielu integracji, które dotyczą obszaru logistycznego czy płatniczego. W praktyce przedsiębiorca może podpiąć sklep z serwisami tj. przelewy24 czy InPost.