WARUNKI WSPÓŁPRACY

 

Bez reklamy. Z polecenia! Od 2007 roku

Około 80% realizowanych zleceń to kolejne prace dla stałych klientów oraz nowych, którym zostaliśmy poleceni. Na taki wynik złożyło się kilka elementów, które pozytywnie nas wyróżniają na rynku usług copywriterskich.

Do pełnej satysfakcji klienta

Mając gwarancję, że finalny „produkt” będzie spełniał Państwa oczekiwania bez obaw wybierzecie naszą ofertę. By każdorazowo uzyskać zadowolenie przyjeliśmy zasadę nieograniczonej ilości poprawek. Brak ryzyka to obok elastyczności najważniejsze cechy sposobu współpracy jaki proponujemy.

Umiejętności

Autentycznie lekkie pióro, styl dostosowany do celów marketingowych, umiejętność tworzenia komunikatów perswazyjnych, inwencja językowa to cechy, które wyróżniają profesjonalnego copywritera. Duże doświadczenie w oczywisty sposób pozwala nam nie popełniać błedów, które są domeną tanich amatorów.


Forma współpracy

Faktura VAT
Umowa o dzieło
Przeniesienie majątkowych praw autorskich na wszelkich polach eksploatacji


Jakość tekstów

Koncepcja i dobór argumentacji
Kompozycja tekstu
Proof-reading – profesjonalna korekta
SEO friendly – uwzględnienie przydatności w pozycjonowaniu


Koszt

Zlecenia wyceniane są projektowo – cena podawana jest z góry i nie ulega zmianie
Zlecenia w TRYBIE EKSPRESOWYM (do 48h) są droższe o 50%
Klientom korzystającym po raz kolejny z usług zawsze proponowany jest RABAT


Pełen profesjonalizm / NO success fee

Nie wykonujemy prac w trybie „płatność za osiągnięcie celu”. Ceniąc swój i klienta profesjonalizm stawiamy na współpracę opartą na partnerskich zasadach. Success fee – metoda atrakcyjna dla amatorów, studentów i wszelkiej maści „specjalistów” z doskoku – nie jest modelem na którym chcemy budować relacje z klientami.

 

Szybki kontakt!

+ 48 509 453 917
 zielinski@klikmii.pl